poniedziałek, 22 lipca 2013

Jak przerabiać stare ubrania?

Hej! ;)

Tu Kinga. Przepraszam, że nie pisałam ostatnio, ale są dwa powody: pierwszy to moje lenistwo, a drugi to mój kuzyn (http://ksiakucharska.crazylife.pl/), który nocuje u mnie do piątku. W dzisiejszej notce napiszę Wam jak przerabiać stare ubrania. Rodzice każą oddać stare ciuchy młodszej kuzynce, a Tobie ich szkoda. Możesz je przerobić na aktualne trendy. Przy okazji możesz też zaoszczędzić.


1. Gdy widzisz swoje stare, ale ładne bluzki z długimi rękawami po prostu je utnij. Odmierz centymetrem długość obojętnie jakiej swojej bluzki z krótkim rękawem. Potem odmierzasz na bluzce z dł. rękawem i ucinasz. Lecz zostaw jeszcze centymetr materiału, żeby zaobrębić.

2. Boisz się, że nie uda Ci się pkt. pierwszy? Po prostu utnij, a na to miejsce przyszyj koronkę! Ten świetny sposób można też wykorzystać przy dekolcie. To samo możesz zastosować przy spódniczkach, czy sukienkach.

3. Jak pewnie wszyscy wiedzą teraz jest trend na dziury. Zamiast kupować spodnie z dziurami za fortunę, zrób je sobie sama. Weź do ręki nożyczki i tnij! ;)

4. Nie masz kasy na nowe jeansowe szorty? Weź stare jeansy i zetnij. Postrzępione końce? Zostaw tak - to szyk mody.

To taki krótki "pościk". W zamian dam Wam bardziej urozmaicony post następnym razem!

A co do tego obrazka po boku - tak samo można przerobić bluzkę.

Do widzenia! Pa, Kinga. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz