środa, 17 lipca 2013

Wakacje bez nudy.

Cześć!

Pisze do Was Ania. Trochę już o mnie wiecie. Od siebie dodam, że interesuję się modą. Marzę o wyjeździe do Londynu. Lubię handmade i vintage. Chciałabym aby ten blog nie był taki jak wszystkie. Ma być oryginalny! Mój pierwszy post będzie o tym co najbardziej aktualnie, czyli... - wakacje!

Upragnione wakacje w końcu się zaczęły. Jak sprawić by nie stracić ani chwili i miło wspominać ten czas? A można. Nawet jeśli nie mamy w planach dalekiej podróży, czy innych atrakcji. Po pierwsze należy zrobić plan. Nie musi być szczegółowy. Ten drugi krok to jego realizacja. Warto zrobić coś takiego już na początku wakacji. Jeżeli jeszcze go nie zrobiłaś, nic straconego! Niżej wypunktuje przykładowe pozycje na liście planów wakacyjnych:
1. Obowiązki :( , od nich nie mamy wakacji. Sprzątanie w pokoju, pomaganie w domowych porządkach. Nie unikajmy tego. Im jesteśmy starsi mamy większą wolność, ale też więcej obowiązków.
2. Po niezbyt miłym wstępie, gdy uporamy się z obowiązkami, pozwólmy sobie na chwilę przyjemności. Mogą to być plotki z przyjaciółką w ulubionej kafejce, czy wyjście do kina.
3. Wakacje to idealny czas na to by znaleźć sobie jakieś hobby. Może to będzie sport, np. jogging, czy szydełkowanie. Nie odrzucaj z góry czynności mało popularnych, czy takich które uważasz za niemodne. Mogą Ci się spodobać.
4. Idź kraść powietrze! Siedząc w domu nie zajdziesz daleko, wyjdź do ludzi. Umów się na spacer z koleżanką, może wspólna przejażdżka na rowerach? Wszystko byle by nie siedzieć w domu.
5. Wyjazd. Jeżeli Twoja rodzina już zaplanowała wyjazd - tylko się ciesz. Nowe miejsca + nowi ludzi = świetna zabawa. Jeżeli nigdzie się nie wybierasz, nic się nie martw. Możesz wspólnie ze znajomymi zorganizować mini wyjazd. Nad jezioro, do parku, czy lasu. Weźcie ze sobą pełne plecaki i na rowery! To może być nie zapomniana przygoda.
6. Zawsze w wakacje znajdujemy czas na nudę. Znajomi powyjeżdżali, rodzice w pracy, a ty nie masz co robić. Dlatego zapisz na liście tytuły kilku filmów i książek. Będziesz przygotowana na wszystko!
7. Sprawdź czy w Twojej okolicy, nie dzieje się nic ciekawego. Z pomocą przyjdzie Ci Internet. Niekiedy miasta, czy wsie, przygotowują jakiś program rozrywkowy na wakacje. Wyciągnij rodzinę lub znajomych.

Szczęśliwa siódemka za nami. Dobrze przygotowana lista gwarantuje wakacje bez nudy, ale to tylko przykłady. Liczę na Twoją kreatywność. Dopisz kilka punktów od siebie. Na tej liście może znaleźć się wszystko co sprawi, że w te wakacje, nie będziesz się nudzić.

Może chciałbyś poczytać o czymś konkretnym, masz pomysł na nasz kolejny post? Pisz w komentarzu! Jesteśmy otwarte na Wasze propozycje.

Enjoy! ;)

P.S. Iwona zacznie dodawać posty dopiero po wakacjach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz