niedziela, 1 września 2013

Filmy które warto obejrzeć.

Hej wszystkim!
 Pisze do Was Iwona. Tydzień temu wróciłam z wakacji i pomyślałam, że nadszedł czas by napisać post na blogu :). Nie wiem jak Wy, ale ja jestem załamana faktem, że jutro trzeba iść do szkoły. Bardzo szybko minęły te wakacje. Jedynym plusem ich końca jest to, że trzeba kupić przybory szkolne, książki i zeszyty. Dla mnie to czysta przyjemność :D.
 W dzisiejszym poście napiszę Wam tytuły filmów,  które warto obejrzeć i je trochę opiszę :)

1. Trzy metry nad niebem
 Film opowiada o miłości dwóch osób: Babi i Hache. Tak naprawdę to nie wiem jak to napisać. Powiem tylko tylko, że jest to bardzo wzruszający film i warto go obejrzeć.

2. Obecność
 Jak mam być szczera, to był to chyba pierwszy horror na którym się tak bałam. W filmie badacze zjawisk paranormalnych zostają poproszeni o pomoc rodzinie, której zagraża demon.

3. Jestem legendą
 Film w którym człowiek zostaje sam na świecie razem ze swoim psem. To znaczy są też inni ludzie, tyle że oni są zarażeni przez wirus. Robert, bo tak nazywa się główny bohater, poszukuje leku aby to odwrócić.

4. Siedem dusz
  ,,Mężczyzna przedstawiający się jako urzędnik podatkowy pojawia się w domach siedmiu śmiertelnie chorych dłużników, by sprawdzić jakimi są ludźmi. Ma dla nich niezwykły dar``. Film naprawdę robi wrażenie i daję sporo do myślenia.

5.Super zioło
  Opowiada o dwóch chłopkach, którzy wynaleźli miksturę, dzięki której mają lepsze stopnie w szkole. Problem pojawia się, gdy ta mikstura się kończy.

To wszystko na dziś. Mam nadzieję, że się Wam podobało i z przyjemnością obejrzycie te filmy :)
A Wy, jakie filmy polecacie? Piszcie w komentarzach!

Pa.


1 komentarz:

  1. dodałabym jeszcze film lol ! :) bo jest świetny :) Pozdrawiam !PS : Skusze się na jeden z tych filmów :P
    http://martynaandkasia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń