środa, 21 sierpnia 2013

Planowanie

Cześć Dziewczyny!
Ostatnimi czasy słabo u nas ze systematycznością, ale to wszystko dlatego, że chcemy jak najaktywniej spędzić ostatnie tygodnie wakacji. Minimum czasu w domu, reszta po za nim. Postaramy się, aby kolejne posty ukazywały się jak najczęściej ;)

PLANOWANIE
Pamiętacie mój pierwszy post? ten o planowaniu wakacji? W taki sposób możecie zaplanować (prawie) wszystko. Prawie, bo los nie raz płata nam figle, a nasze plany nie zawsze pokrywają się z planami wszystkich dookoła.
Spontaniczność to fajna cecha, ale niektóre rzeczy lepiej zaplanować, a co warto ?

1. Wolny czas 
Planowanie wolnego czasu sprawdza się szczególnie w roku szkolnym, gdy mamy go tak mało. Nie marnujmy ani chwili.

2. Bagaż <szczególnie dziewczyny>
Kiedy gdzieś wyjeżdżam kilka dni wcześniej robię dokładną listę rzeczy,które chcę ze sobą zabrać. Po skończeniu, eliminuję niepotrzebne rzeczy, tak aby zabrać ze sobą tylko te najpotrzebniejsze. Biorąc pod uwagę gdzie się wybieracie, weźcie ze sobą rzeczy, które będą niezbędne.

3. Ważne wydarzenia
Tu przyda się kalendarz. Warto zapisać w nim najważniejsze wydarzenia, jak : imieniny wujka, sprawdzian czy wizyta u dentysty. Dzięki temu o niczym nie zapomnimy.

AKTUALNIE
4. Powrót do szkoły
Książki, zeszyty, itd. Pewnie większość z Was ma to już w swoim pokoju. Jeżeli nie, nie ma na co czekać. Zrób dokładną listę rzeczy, których potrzebujesz i ruszaj na zakupy.
 Nie mniej ważne jest przygotowanie miejsca w którym będziesz spędzała czas po szkole. Czyli sprzątanie w pokoju.Chodzi tu o generalne porządki. Koniecznie zrób to przed pierwszym dzwonkiem.

A Wy planujecie czy stawiacie na spontaniczność ? Czekamy na odpowiedzi w komentarzach =)

Ania

1 komentarz:

  1. przydatny post :D
    obserwujemy? http://hipertrofiaaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń